• Новак
Нови оригинални ДЕЛТА 5CM 5015 12v AFB0512HB AFB0512HHB AFB0512LB AFB0512MB вентилаторот за ладење YW05015012BH

Нови оригинални ДЕЛТА 5CM 5015 12v AFB0512HB AFB0512HHB AFB0512LB AFB0512MB вентилаторот за ладење YW05015012BH

DEN 384.00
DEN 326.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Нови оригинални 5 CM 5015 12v AFB0512 HB AFB0512 HHB AFB0512 LB AFB0512 MB вентилаторот за ладење

Декларирани спецификации

Сечилото Количина:
YW05015012BH, AFB0512HB КОРИСТИ, AFB0512HHB, AFB0512LB, AFB0512MB
Бренд Име:
Делта
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
AFB0512HHB
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
778
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
5015
Објектот:
AFB0512HHB
Бучава:
25
Фан Големина:
6 cm

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н

DEN 2652.00 3735.36