• Новак
Оригиналниот Costech A12B12STS W00 12CM 115V 22 / 20W Вентилаторот за Ладење

Оригиналниот Costech A12B12STS W00 12CM 115V 22 / 20W Вентилаторот за Ладење

DEN 1386.24

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
A12B12STS
Бренд Име:
NMB
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Комплементите на стоката

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80