• Новак
Оригиналниот ASEN102519 100V 14 / 11W 12025 120 * 120 * 25ММ алуминиумска рамка AC фан

Оригиналниот ASEN102519 100V 14 / 11W 12025 120 * 120 * 25ММ алуминиумска рамка AC фан

DEN 2346.24

Достапност
Производот е достапен


Спецификации : 120 X120 X25 MM
Модел : ASEN102519
Напон : AC100 V 50 / 60 Hz
Актуелни : 14 / 11 W
Интерфејс : Plug
Имајќи : двоен имајќи

Декларирани спецификации

Линии:
2 линии
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Бренд Име:
NMB
Примена:
Процесор
Број На Модел На:
ASEN102519

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н�

DEN 2652.00 3735.36

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80