• Новак
Најновите Бела Компјутерски Компоненти Кралот E02 Heatsink Случај Компатибилен Главниот Десктоп КОМПЈУТЕР НПД,DDR2,DDR3,DDR4 Главната Шасија Овни Ладење

Најновите Бела Компјутерски Компоненти Кралот E02 Heatsink Случај Компатибилен Главниот Десктоп КОМПЈУТЕР НПД,DDR2,DDR3,DDR4

DEN 394.08
DEN 374.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Најновата Компјутерски Компоненти Кралот E02 Heatsink Случај Компатибилен Главниот Десктоп КОМПЈУТЕР НПД,DDR2,DDR3,DDR4 Главната Шасија Овни Ладење
Производот содржи: Напред и Назад ( Heatsink ) *1 Buc Забелешка изборот: Овни Тип Формат ( Single/Double ) Неколку главни карактеристики на топлина мијалник : 1, ладење функција : чист алуминиум материјал, апсорпција меморија топлина, подобрување на меморијата прегревање предизвикани од син екран на смртта 2, заштита функција : за подобро да ја заштитите вашата меморија, особено DDR2, DDR3, DDR4 честички, случајно падна на теренот, многу лесно да чукнам лошо, што резултира во меморија не може да се користи. Покрај тоа, ќе можат ефикасно да ја заштитите мемориската компоненти од статички електрицитет напади 3, естетика : црвена, сина и црна опција, светла црвена кокетна, чиста сина мирна, црна класична елеганција, совршен со различни бои на матични плочи, фанови, и светлината бар, значително подобрување на меморијата и шасија како целина Убава
4, Компатибилност : Компатибилен со НПД, DDR2, DDR3, DDR4 десктоп меморија, ширина, единствено еднострана компатибилен, а фреквенцијата-независен. Ако тоа е единствено еднострана, кога следен сингл, ве молиме имајте во предвид дека повеќе од еден подарок од термо пластика, со зголемување на дебелината на една страна.
Забелешка избор : Овни Тип на Heatsink Формат ( Single/Double )

Декларирани спецификации

Сечилото Количина:
Еден Тип, Двојно Тип
Примена:
RAM меморија
моќност:
2.5 W
Волумен На Воздух:
45CFM
Број На Модел На:
E02
Бренд Име:
Esloth
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
Сокет 775
Тип:
Heatsink
Имајќи:
Легура Имајќи
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Фан Живот:
100000 часа
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
ram меморија heatsink
Бучава:
Никој
Фан Големина:
Никој
Тип На Производ:
Овни Heatsink Случај
Компатибилен:
НПД,DDR2,DDR3,DDR4
Производот употреба:
ram меморија heatsink
Големина:
13*2.5*0.8 cm
Боја:
Зелена,Бела,Сина,Црна,Црвена
Обрнете внимание на избор:
Овни Тип Формат (Single/Double)
Видови на:
Heatsink
Производот содржи:
Предната и Задната *1

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н

DEN 2652.00 3735.36