• Новак
Нови Оригинални R124010SL 40*40*10ММ 12V 0.10 3 Линии за Ладење вентилатор FONSONING

Нови Оригинални R124010SL 40*40*10ММ 12V 0.10 3 Линии за Ладење вентилатор FONSONING

DEN 480.00
DEN 432.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Модел : R124010 SL
Напон : 12 V
Актуелни : 0.10 На
Приклучок : матична Плоча 3 P
Кабел должина : 6cm

Декларирани спецификации

Бренд Име:
FONSONING
Примена:
Хард Диск
Имајќи:
Масло Имајќи
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Линии:
3 Линии
моќност:
1.56 W
Пакет:
No
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Волумен На Воздух:
30CFM
Бучава:
25dBA
Број На Модел На:
R124010SL
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
4010
Модел:
R124010SL

Комплементите на стоката