• Новак
SUNON Сет за 2бр 5340 5340G 5740G 5740 5740DG 5542 5542G лаптоп фан 3 пина , MG55150V1-Q080-G99 Вентилаторот за Ладење

SUNON Сет за 2бр 5340 5340G 5740G 5740 5740DG 5542 5542G лаптоп фан 3 пина , MG55150V1-Q080-G99 Вентилаторот за Ладење

DEN 576.00
DEN 490.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Сет за 2бр 5340 5340 G 5740 G 5740 5740 DG 5542 5542 G лаптоп фан 3 пина ,
сет за 2бр Вентилаторот за Ладење
MG55150 V1-Q080-G99
MG62090 V1-Q020-S99

Декларирани спецификации

Сечилото Боја:
L, R, ПОСТАВЕНО
Бренд Име:
SUNON
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
MG55150V1-Q080-G99
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
40000 часа
Фан Големина:
5515
Објектот:
MG55150V1-Q080-G99

Комплементите на стоката