• Новак
Nidec A33875-72, TA600DC, P/N 930625 DC 12V 1.7 А, 170x170x38mm Серверот Круг фан

Nidec A33875-72, TA600DC, P/N 930625 DC 12V 1.7 А, 170x170x38mm Серверот Круг фан

DEN 2892.00

Достапност
Производот е достапен

Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Ви благодариме. Сите производи гаранција 2 месеци. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.7 А, 170x170x38mm 3-wire конектор
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : Два Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) .

Декларирани спецификации

Бренд Име:
nidec
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
A33875-72, TA600DC, P/N 930625
Линии:
3 Линии
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан
Фан Големина:
170x170x38mm

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н�

DEN 2652.00 3735.36