• Новак
оригиналниот Делта фан AFB0924H -R00 9025 24V 0.20 3 линија фреквенција на Серверот Инверторот ладење компресор

оригиналниот Делта фан AFB0924H -R00 9025 24V 0.20 3 линија фреквенција на Серверот Инверторот ладење компресор

DEN 671.52
DEN 510.00 -24 %

Достапност
Производот е достапен


Модел : AFB0924 H-R00
Димензии : 92 × 92 × 25mm
Номинална напон : DC24 V
Влезна Моќност : 0.20 На
Имајќи Тип : Dual Топка
Инсталации : црвено црн сина три-линија
Интерфејс : 3-жица гола жица
Линија должина : 10 CM десно и лево

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Делта
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
AFB0924H-R00
Тип:
Фан
Примена:
Компјутер Случај
Фан Големина:
92x92x25mm
Пакет:
Yes
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа

Комплементите на стоката

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80