• Новак
Нови оригинални вистински SUPERRED 4020 12V 0.24 НА CHA4012EB-MAH-O (E) фан...

Нови оригинални вистински SUPERRED 4020 12V 0.24 НА CHA4012EB-MAH-O (E) фан...

DEN 2687.52

Достапност
Производот е достапен


Спецификации : 40 * 40 * 20 MM
Модел : CHA4012 EB-MAH-O (E)
Напон : 12 V
Актуелни : 0.24 На
Имајќи : двоен топката имајќи
Брзина : 3000-7600 RPM (МАКС) полна брзина кога бучава е релативно голема, многу тивко при ниска брзина
Воздушниот волумен : 3.5-8.54 CFM (MAX)
Бучава : 16-35 DBA
Жица должина : околу 10cm со терминал (ако линијата должина не е доволно да се купи уште еден 4 P продолжување кабел)
Дополнителни карактеристики : поддршка на pwm функција. (3p фан ќе биде полна брзина)

Декларирани спецификации

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
CHA4012EB-MAH-O (E)
Бренд Име:
NMB
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н�

DEN 2652.00 3735.36

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80