• Новак
SUNON KD2406PTB2, 13.(2).А.GN 24V DC 1.2 W 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан

SUNON KD2406PTB2, 13.(2).А.GN 24V DC 1.2 W 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 788.16
DEN 725.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото).
SUNON Број на Модел : KD2406 PTB2, 13.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Ве молиме, напишете EORI број. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.GN Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 1. Сите производи гаранција 2 месеци. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.

Декларирани спецификации

Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бренд Име:
SUNON
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
2 линии
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
KD2406PTB2, 13.(2).А.GN
Тип:
Фан
Фан Големина:
60X60X25mm

Комплементите на стоката