• Новак
Слободен Брод 85*85*10мм Алуминиум Радијатор/Алуминиум Радијатор Панели за Thermoelectric Кулер Водич Ладна Плоча Кулер Греење Panel

Слободен Брод 85*85*10мм Алуминиум Радијатор/Алуминиум Радијатор Панели за Thermoelectric Кулер Водич Ладна Плоча Кулер Греење

DEN 710.40
DEN 654.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе ви обезбедиме услуга како најдобро што можеме, да предизвика повратни информации ПЕТ ЅВЕЗДИ е она што ние се залага за.
Враќање & Наплата
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Обичај
1. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена.

Декларирани спецификации

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Број На Модел На:
85*85*10мм Алуминиум Радијатор/Алуминиум Радијатор Панели
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Heatsink
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Фан Големина:
85*85*10мм

Комплементите на стоката

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80