• Новак
Нови Оригинални avc 2B12038B48S 12038 48v 1.53 на 3wire 4wire Вентилаторот за Ладење

Нови Оригинални avc 2B12038B48S 12038 48v 1.53 на 3wire 4wire Вентилаторот за Ладење

DEN 624.00
DEN 530.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


avc 2 B12038 B48 S 12038 48v 1.53 на 4wire Вентилаторот за Ладење

Декларирани спецификации

Сечилото Боја:
НОВИ 3WIRE, НОВИ 4WIRE, ШТО СЕ КОРИСТИ 3WIRE
Бренд Име:
AVC
Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
2B12038B48S
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
20dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
12038
Објектот:
2B12038B48S

Комплементите на стоката

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80