• Новак
Оригиналниот Делта ASB0912M 9025 12V 0.20 НА ултра тивок шасија напојување вентилаторот за ладење

Оригиналниот Делта ASB0912M 9025 12V 0.20 НА ултра тивок шасија напојување вентилаторот за ладење

DEN 383.52
DEN 330.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд : Делта
Модел : AFB0912 M
Димензии : 92*92*25 MM
Напон : 12 V DC
Актуелни : 0.20 На
Брзина : 2450 вртежи во минута

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
ASB0912M
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Фан Големина:
92x92x25mm
Пакет:
Yes
Имајќи:
Масло Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
40000 часа

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н

DEN 2652.00 3735.36