• Новак
ДЕЛТА 4CM 4010 5v AFB0405HA AFB0405HHA AFB0405LA AFB0405MA AFB0405VHA 40*40*10ММ Вентилаторот за Ладење

ДЕЛТА 4CM 4010 5v AFB0405HA AFB0405HHA AFB0405LA AFB0405MA AFB0405VHA 40*40*10ММ Вентилаторот за Ладење

DEN 480.00
DEN 408.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


4 CM 4010 5v AFB0405 HA AFB0405 HHA AFB0405 LA AFB0405 MA AFB0405 VHA 40*40*10ММ Вентилаторот за Ладење

Декларирани спецификации

Сечилото Количина:
AFB0405HA, AFB0405MA, AFB0405LA, AFB0405HHA, AFB0405VHA
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
AFB0405HA
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
4010

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н

DEN 2652.00 3735.36

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80