• Новак
1Pieces 40mm x 40mm х 13mm Алуминиум Heatsink Ладење LED Моќ Мемориски Чип IC Топлина Мијалник

1Pieces 40mm x 40mm х 13mm Алуминиум Heatsink Ладење LED Моќ Мемориски Чип IC Топлина Мијалник

DEN 273.12

Достапност
Производот е достапен

Исто така, ние треба да reship објектот во рок од 1-5days.Превозот Логистика :
Кина пост Воздух Парцела,хонг конг Пост Воздухопловната(Регистрирани),Singpost Воздухопловната(Регистрирани),EMS,DHL,итн.Производите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата.Ние ќе го пријават како подарок и ниска вредност на пакетот за да се избегне данок.
pc компјутер матична Плоча Heatsink Southbridge Чипсет VGA Кулер Графичка Картичка за LED Моќ Мемориски Чип IC ram меморија Топлина Мијалник w/Термичка
PC Компјутер Северна Мост Чипсет Ладење DIY North Bridge Heatsink
Пакување вклучуваат : 1 PCS
1.Ве молиме бидете сигурни дека тоа се точни и ажурни.
Alipay, Кредитна Картичка,western union,Money Gram, итн.Ви благодариме!
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси freightage на враќање и замена .
Ние ќе работиме напорно за да го реши секој проблем што може да се излезе, па ве молиме контактирајте со нас пред да замине било Негативни Повратни информации,Лоши повратни информации не е подобар начин да се реши проблемот.
Сите производи ќе се провери пред превозот. Но, понекогаш во некои земји, на царинската испостава може да биде стриктна.
Купувачите треба да биде одговорен за сите превозот цена, ако понудата на погрешна адреса.
Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ.Царинските надоместоци : Општо земено,купувачот не треба да плаќаат екстра за време на царинската управа.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
gdstime
Број На Модел На:
Northbridge
is_customized:
Yes
боја:
Сребро.
Состојба:
Нови
Димензии:
40mm x 40mm х 13mm
Производи Статус:
Акции
Фан Големина:
4 см

Комплементите на стоката