• Новак
Балтички Килибар Teething Хривнија за Бебе(Butterscotch Суровини - Неполиран) - рачно изработени во Литванија - Лабораториски Тестирани Автентични - 2 Големини

Балтички Килибар Teething Хривнија за Бебе(Butterscotch Суровини - Неполиран) - рачно изработени во Литванија - Лабораториски

DEN 364.32
DEN 346.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Како родители истражуваат како да се смируваат и мирна teething доенчиња и мали деца и да им даде удобност за време на овие многу непријатно време, тие често се сврти кон еден од најстарите, повеќето широко се користи, и целосно природни решенија.килибар teething Нараквици.

Декларирани спецификации

Должина:
14cm Standard, 16cm Large
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
is_customized:
No
Главниот Камен:
Килибар
Бренд Име:
ZHAOXIA
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Круг
Certificate Type:
гиа
Метали Тип:
Никој
Повод:
Партија
Број На Модел На:
N/A
Сертификат Број:
6212570306
Страна Камен:
Никој
Дијаметар:
N/A
Пол:
Девојки
Стил:
Класичен

Комплементите на стоката

AGLOVER 925 Фунта Сребрени Нараквици За Жените Исклучителна Љубов Срцето Нараквици & Алка Мода Романтична Накит Божиќ Подароци

AGLOVER 925 Фунта Сребрени Нараквици За Жените Исклучителна Љубов Срцето Нараквици & Алка Мода Романтична На

DEN 435.00 852.96

Трговија на големо Природно Висок Квалитет Јасно Вистински Рог Зелена Фантом Кварц Мажите Водат Хривнија Круг Монистра 13mm 02794

(14 дена по добивањето на објектот Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.на мон

DEN 23904.00

JEWELLWANG 18K се Зголеми Златни Нараквици Природни Аметист Хривнија за Жени, Девојки Симпатична парична Казна Накит Вистинска

Човекот големина на : не повеќе од НАС големина 10.Чистење на, се грижат, реновирање и годишниот Слободен

DEN 15796.00 28719.36

природните бела jade Хривнија Природни скапоцен камен хривнија 925 sterling silver мода Домот Исклучителна Среќа жените партија

природните бела jade Хривнија Природни скапоцен камен хривнија 925 sterling silver мода Домот Исклучителна Среќа

DEN 2500.00 2976.00

Тибет Стариот Фармацевт Една Линија Dzi 108 Монистра Молитва Будистички 8мм се Грижите Монистра Rosary Оригинални Тибет Стил

Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме да се врати во неговата оригинална со

DEN 853.00 907.20