• Новак
JEWELLWANG 18K се Зголеми Златни Нараквици Природни Аметист Хривнија за Жени, Девојки Симпатична парична Казна Накит Вистинска Роза Злато Синџир Хривнија

JEWELLWANG 18K се Зголеми Златни Нараквици Природни Аметист Хривнија за Жени, Девојки Симпатична парична Казна Накит Вистинска

DEN 28719.36
DEN 15796.00 -45 %

Достапност
Производот е достапен

Човекот големина на : не повеќе од НАС големина 10.Чистење на, се грижат, реновирање и годишниот Слободен живот чистење, грижа, реновирање и годишниот се нуди за сите ваши Jewell Wang накит. Мерење на означени хартија за да се добие кругот на вашиот прст.00 како цена на елиминација. Внатре дијаметар : со исклучок на позицијата на прстен на раката. METHOD2 Мерење Совет : Користете стандардот владетел или меки владетел да се измери внатре дијаметар на прстен без деформација во милиметри (mm), со исклучок на позицијата на прстен на раката.Бесплатни прстен ре-големината едно време. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање.
Нашата пакет е исклучителна, но поради долго испорака состојба, ние се откаже од оние комплицирани, и да се обидат да се направи тоа многу полесно за транспорт. Ве молиме да не известите дека сакате да го вратите или размена на вашите купувања во 35days. По продажба на Услуги
Ние нудиме подолу бесплатни услуги : 1.Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас преку Aliexpress меѓународни или пораки. Без дополнителен трошок за стандардни норми. Испорака до некои земји нормално трае околу 20-35 работни дена, тоа може да биде подолг поради царинење на аеродромот. Откако нашиот накит експерти имаат прегледано вашиот возврат, ќе добие целосна наплата одеднаш. PT950 прстен : US16. Ако сакате да ја откаже нарачката кој е под измената, и ќе ја побарате особено ласерско гравирање, ќе треба да плаќаат 20.5 НИ големина. Тоа ќе биде итна работа за вас да поседувате moissanite накит дали веќе сте имале омилениот.(од денот кога ќе го потпиша парцела, ве молиме чувајте ги етикетите на прстените непроменети и сите додатоци целосно) 4.
02 симбол на среќа и задоволство Светлина луксуз
03 Зглоб со љубов, Блесок секој момент допирање
Сертификатот е само еден пример , параметарот не е стандард на овој производ.(не вклучувајќи го и испорака трошоци)
За Повратни Информации : 1. Вашите коментари и купувачот се покаже ќе биде многу корисно да се други купувачи! Ве молиме обидете се да ни кажете вашето вистинско мисли.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Роуз Злато
Број На Модел На:
SZ-H80542A
Бренд Име:
JEWELLWANG
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
Аметист
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Certificate Type:
ЦВА
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метал Печат:
18k
Стил:
Романтични
Должина:
Uncertain

Комплементите на стоката

Корејската верзија на природните слатководни бисер мулти-слој пол женски 7-8мм ориз бисер хривнија за да испратите неговата девојка

Бисерите се антички органски скапоцен камен бисер дека отсекогаш биле симбол на богати и среќни и благо

DEN 384.00

Трговија на големо Природно Висок Квалитет Јасно Вистински Рог Зелена Фантом Кварц Мажите Водат Хривнија Круг Монистра 13mm 02794

(14 дена по добивањето на објектот Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа.на мон

DEN 23904.00

природните бела jade Хривнија Природни скапоцен камен хривнија 925 sterling silver мода Домот Исклучителна Среќа жените партија

природните бела jade Хривнија Природни скапоцен камен хривнија 925 sterling silver мода Домот Исклучителна Среќа

DEN 2500.00 2976.00

Тибет Стариот Фармацевт Една Линија Dzi 108 Монистра Молитва Будистички 8мм се Грижите Монистра Rosary Оригинални Тибет Стил

Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме да се врати во неговата оригинална со

DEN 853.00 907.20

Класичен двојно редови аметист хривнија 50PCS природни аметист камења сребро хривнија луксузен солидна 925 сребрен аметист хривнија

Не ми се допаѓа накит во 14 дена, за да го испрати назад кон нас, ние ќе им даде на вашиот плаќање назад.вис

DEN 4992.00