• Новак
600 Компјутери/многу Медал Форма рачно изработени Налепница Гроздобер Цвет Етикета Налепница DIY Рачно Изработени За Подарок Торта Печење Запечатување Налепници

600 Компјутери/многу Медал Форма рачно изработени Налепница Гроздобер Цвет Етикета Налепница DIY Рачно Изработени За Подарок

DEN 472.80

Достапност
Производот е достапен


9735 Повеќе Ви Благодариме Печат Налепници>>
Материјал : Хартија
Тежина : околу 112.5 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 600 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
YCDBTH
Број На Модел На:
P160414C*5
Материјал:
Хартија

Комплементите на стоката

гроздобер печат налепница,секојдневно патување во излет налепница поставите патник лаптоп смешно патување налепници

За Нас : се Наоѓа во Longgang Градот,Wenzhou град во Кина ,тоа е добро знаат место кои се специјализирани во Печат

DEN 136.00 143.52

240 Компјутери/многу Симпатична Зајакот&Мечка Декоративни Налепници Scrapbooking DIY Дневник Албум Лепат Етикета Плик Запечатување

9731 Повеќе Празни Печат Налепници>>Материјал : ХартијаТежина : 54.0 g / многуГолемина : Како фотографија пока

DEN 135.84

300pcs/многу 3.2*5.9 см рачно изработени Kraft хартија налепница запечатување налепница печење пакет колачиња торта кутија декорација

Функција : Ние може да прилагодено вашиот сопствен логото налепница / лебл / баркод,треба plspls контактира�

DEN 634.56

DIY Не-Плетени Облаци Цвеќиња Креативни Завеси Знаме Pendant Крпа Материјал Пакет Дома Декорација Занаети Животинско Парк Pendant

започнетекрајотМатеријал : неплетени Совет : Овој производ само продава материјал пакет Производи треб

DEN 479.52

18sheet/МНОГУ Шарени налепница срцето ѕвезда circly DIY Бележник Дневник Фото Албум Свадба Декорација Налепница Kawaii Канцелариски

Шарени Хартија Налепници Декорација Партија Налепница3 стилови за да изберете^^DIY Scrapbooking Шарени Дневник

DEN 232.00 264.00

80 Компјутери/многу Симпатична рачно изработениБЛАГОДАРАМ Kraft Хартија Запечатување Етикета Налепница/Гроздобер DIY Подароци

Материјал : ХартијаТежина : 25.9 g / многуГолемина : Како фотографија покажуваКоличина : 80 парчиња по многу.D

DEN 108.00

YPP ЗАНАЕТ 8pcs Ретро Реминисценција Серија Позадина Налепници за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да конт

DEN 159.00 177.12