• Новак
Топла Продажба! Најдобар Дизајн Женска Девојки 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Мулти-Срцев Синџир Ѓердан Хривнија Накит Сет

Топла Продажба! Најдобар Дизајн Женска Девојки 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна боја Мулти-Срцев Синџир Ѓердан Хривнија Накит

DEN 623.52
DEN 561.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ние брод на светот со Кина пост воздух mail, тоа обично трае 30-45 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 45 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Ви благодариме!.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Ако предмети се уште не пристигне по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки,Унисекс
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Granny Шик
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Никој
Нови:
100% Сите Нови
Обликот:
Срцето
Технологија:
најдобар квалитет
Големина:
Multi-Pattern
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Is_customized:
Yes
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Злато

Комплементите на стоката

Whoesale! Сјајна Подарок Женска 316L не ' Рѓосувачки Челик Жолто Злато боја 10ММ Срцето Синџир Ѓердан Хривнија Дамски Накит Сет

Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T / T,Western union,Money gram и други методи.Политика На ВраќањеА

DEN 561.00 623.52

Високо Квалитетни Зелени Циркони Кристал Мода Накит Свадба Накит Сетови Долго Кристал Капка Булчински Ѓердан И Earring T234

Купување важни информации : 1 Секој фотографии 100% земени од реалниот производи2 Овој Сет вклучувајќи Ѓер

DEN 1624.00 1709.28

Голем попуст продажба Обетки прстен се поставува Розово злато плоча, отворајќи сива бисер & кубни циркон трговија на Големо накит

НАС & МОЖАТ да AU / GB / велика БРИТАНИЈА MK / DE Бразил, Швајцарија, Јапонија Прстен Внатре ЦИРА(mm) 5 5 J 1 / 2 15.7 9 9.50

DEN 749.00 1228.32