• Новак
плетење предиво/волна/закачалка/облека да застане/рек/конец за шиење/pin форма легура шарм pendant одговара за изработка на накит трговија на големо и монистра

плетење предиво/волна/закачалка/облека да застане/рек/конец за шиење/pin форма легура шарм pendant одговара за изработка на накит

DEN 304.32
DEN 304.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира.)
- Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
плетење предиво/волна/закачалка/облека да застане/рек/конец за шиење/pin форма
Број На Модел На:
легура шарм pendant мушка
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Azapias
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Накит Наоди Тип:
шарм pendant
Потекло:
Кина
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура
Обликот:
плетење предиво/плетење волнени

Комплементите на стоката

10PCS Цвеќиња Изолација Фитинзи за Додаток компоненти Наоди посебна монистра Легура Накит Одлуки Дизајн Обработка на метал DIY

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси прево�

DEN 153.00 239.52

REAMOR 8мм 316L не ' Рѓосувачки челик Конектори Шарм Hummer Затворач Одговара Круг Кожа Хривнија Накит Одлуки DIY Наоди трговија

Предмет : Среќен Потковица КонекторМатеријал : 316l не ' Рѓосувачки челикКоличина : 5pcsДупка Големина : 8mmКв�

DEN 777.00 1294.08

500Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слободни, 20x11x3mm, Дупка:

500 Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слоб�

DEN 1382.00 1727.52

10pcs/многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16/20mm Cabochon Камео База Накит Одлуки

10pcs / многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16 / 20mm Cabochon Каме

DEN 240.00 281.76

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*12MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Снегулка Голема Дупка Монистра за Накит Одлуки

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 14*12 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Снегулка Голема Д�

DEN 454.00 504.48