• Новак
[6Combo/Многу] Црна Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Окови Токи Одлична за Paracord Нараквици 5mm Окови со Прилагодливи Барови

[6Combo/Многу] Црна Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Окови Токи Одлична за Paracord Нараквици 5mm Окови со Прилагодливи Барови

DEN 575.52

Достапност
Производот е достапен


Ако ви требаат повеќе , ние ќе ви даде трговија на големо цена,ние сме Фабрика ,може да ви даде Ѕверот
цена.98
услуга :
1.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање.-
Ако цел е помалку од $7,а вие се би сакал да ги пратите вашите објекти,ве молиме да го плати превозот цена $1.комбо
Оваа Нараквица должина околу 75см,може да 4 кругови околу рачниот зглоб и Прилагодлив. Ќе поттикнуваме да ја напушти фактички повратни информации кога сите отворени прашања кои се целосно пренесени и да се договорат со.
Добредојдовте тука! ние немаме мин цел! добредојдовте на купувањето
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации како што вашиот континуирана поддршка за нас.
Испорака :
Јас ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата,Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,
тоа ќе потрае 7-45 работни дена нормално.-
ако сакате трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.Понекогаш може да го одложи уште една недела,како и за вашата Земја Customhouse
Costomer услуга :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш да одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа. Вашиот вид разбирање ќе биде многу ценет. Значи, мажите или жените сите да можат да се носат. Тоа е многу важно и ние ќе го прават истото за вас!.Ве молиме не го направи спорови во рамките на 60days, ова е несакана.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
VIKINGSMAP
Материјал:
Челик
Објектот Тежина:
26g
Број На Модел На:
5mm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
3.2cm
Производ Карактеристики:
U+T
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
3.2inch
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Големина:
3.2*2cm

Комплементите на стоката

10pcs/многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16/20mm Cabochon Камео База Накит Одлуки

10pcs / многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16 / 20mm Cabochon Каме

DEN 240.00 281.76

3x4mm AB Титаниум Светло Сина чисто Стакло Rosary Синџир,Виножито Кристал Фацетирани Rondelle Златен Ланец,Жените Хривнија Обетки

Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !Плаќање Плаќањето се очекув

DEN 829.00 882.24

10PCS Цвеќиња Изолација Фитинзи за Додаток компоненти Наоди посебна монистра Легура Накит Одлуки Дизајн Обработка на метал DIY

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси прево

DEN 153.00 239.52

200pcs/многу Куршум Earring Назад Прилагодувања за Приклучување Блокиран Гума Назад Обетки Капа за DIY Модна Обетки Накит Додатоци

​Име на производ : 200pcs / многу Куршум Earring Назад Прилагодувања за Приклучување Блокиран Гума Назад Обетк

DEN 147.00 184.32