• Новак
1000PCS 6mm 7mm 10мм Дупка Кожа Кабелот Крајот Капи Tessal Покрие Јаже Завршува Crimp Монистра Наоди Накит Додатоци

1000PCS 6mm 7mm 10мм Дупка Кожа Кабелот Крајот Капи Tessal Покрие Јаже Завршува Crimp Монистра Наоди Накит Додатоци

DEN 7151.52
DEN 6079.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжетната линк наоди 6. По поставување на нарачки, ве молиме, напишете боја во порака, или консалтинг продавачот минимум за Снабдување Наоди & Додатоци за накит одлуки DIY 1. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. pendant база, pendant ќорци, pendant рамки, pendant послужавник, pendant bails, pendant конектори, pendant наоди 2.

Декларирани спецификации

Големина:
6mm hole, 7mm hole, 10mm hole
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.9cm
Објектот Дијаметар:
0.9cm
Објектот Тежина:
0.4g
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Должина:
0.9cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Бренд Име:
aczuv
Производ Карактеристики:
Кабелот Завршува
Број На Модел На:
AZ146

Комплементите на стоката

10pcs/многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16/20mm Cabochon Камео База Накит Одлуки

10pcs / многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16 / 20mm Cabochon Каме

DEN 240.00 281.76

3x4mm AB Титаниум Светло Сина чисто Стакло Rosary Синџир,Виножито Кристал Фацетирани Rondelle Златен Ланец,Жените Хривнија Обетки

Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !Плаќање Плаќањето се очекув

DEN 829.00 882.24

10PCS Цвеќиња Изолација Фитинзи за Додаток компоненти Наоди посебна монистра Легура Накит Одлуки Дизајн Обработка на метал DIY

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси прево

DEN 153.00 239.52

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребрен, за 32-милиметри долга, 6mm широк, 2,5

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребренза 32милиметри дол

DEN 960.00 1370.40