• Новак
Потрошен материјал За накит Европската Мода DIY Бисер Ѓердани Наоди Додатоци Младата Месечина Приврзоци Connecto За Изработка на Накит

Потрошен материјал За накит Европската Мода DIY Бисер Ѓердани Наоди Додатоци Младата Месечина Приврзоци Connecto За Изработка

DEN 1310.40
DEN 668.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете. Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во транзит, ве молиме љубезно се обезбеди слика и контактирајте не веднаш за замена или поправка, ако замена не е достапен,ќе се препратат или целосна испраќање на пари за вас.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.0393 инчи)
Објектот тежина : 15 g
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Сите предмети се за промет на големо цена.
Нови Пристигнување
2177
Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Однапред ви благодариме.4 mm или 1mm=0. За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
2679
2177
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Луксузна Циркон Отвори Шарм Конектори За Бисер Ѓердани Фитинзи
Материјал : Висок квалитет на бакар + ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Розово Злато/Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 66mm*44mm (1 инч=25.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
15g
Бренд Име:
JUYA
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
4.4cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
конектори шарм приврзоци
Објектот Висина:
6.6cm
Производ Карактеристики:
Микро Отвори Циркон Накит Наоди
Објектот Големина:
66mm*44mm
Додаток Тип:
шарм конектор за ѓердан изработка на накит
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Микро отвори накит:
diy занает
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга
Функција:
Рачно Изработени Бисер Накит Фитинзи
Материјал:
висок квалитет на бакар метал, ААА кубни циркони кристал

Комплементите на стоката

3x4mm AB Титаниум Светло Сина чисто Стакло Rosary Синџир,Виножито Кристал Фацетирани Rondelle Златен Ланец,Жените Хривнија Обетки

Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !Плаќање Плаќањето се очекув�

DEN 829.00 882.24

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребрен, за 32-милиметри долга, 6mm широк, 2,5

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребренза 32милиметри дол

DEN 960.00 1370.40

10PCS Цвеќиња Изолација Фитинзи за Додаток компоненти Наоди посебна монистра Легура Накит Одлуки Дизајн Обработка на метал DIY

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси прево�

DEN 153.00 239.52

плетење предиво/волна/закачалка/облека да застане/рек/конец за шиење/pin форма легура шарм pendant одговара за изработка на накит

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п�

DEN 304.00 304.32

REAMOR 8мм 316L не ' Рѓосувачки челик Конектори Шарм Hummer Затворач Одговара Круг Кожа Хривнија Накит Одлуки DIY Наоди трговија

Предмет : Среќен Потковица КонекторМатеријал : 316l не ' Рѓосувачки челикКоличина : 5pcsДупка Големина : 8mmКв�

DEN 777.00 1294.08

500Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слободни, 20x11x3mm, Дупка:

500 Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слоб�

DEN 1382.00 1727.52