• Новак
Рачно изработени Златен накит Наоѓање,Природни Сина Жад камен Ахат Фацетирани Beaded Синџири,DIY ѓердан рака синџир накит одлуки LZ02

Рачно изработени Златен накит Наоѓање,Природни Сина Жад камен Ахат Фацетирани Beaded Синџири,DIY ѓердан рака синџир накит одлуки

DEN 1632.00
DEN 1469.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : Месинг, Злато Позлатен, Ахат Камен
Монистра Облик : фацетирани круг
Камен Мушка Големини : Прибл 6mm
Количина : 5 Meter (16.4 Нозе)
Камен Боја : КАКО на СЛ Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
LZ02
Производ Карактеристики:
Ахат
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Бренд Име:
JUSTWELL
Материјал:
Ахат
Синџир Тип:
Синџири Ѓердани /страна синџир
Материјал:
Ахат

Комплементите на стоката

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*12MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Снегулка Голема Дупка Монистра за Накит Одлуки

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 14*12 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Снегулка Голема Д�

DEN 454.00 504.48

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребрен, за 32-милиметри долга, 6mm широк, 2,5

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребренза 32милиметри дол

DEN 960.00 1370.40

10PCS Цвеќиња Изолација Фитинзи за Додаток компоненти Наоди посебна монистра Легура Накит Одлуки Дизајн Обработка на метал DIY

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси прево�

DEN 153.00 239.52

10pcs/многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16/20mm Cabochon Камео База Накит Одлуки

10pcs / многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16 / 20mm Cabochon Каме

DEN 240.00 281.76

плетење предиво/волна/закачалка/облека да застане/рек/конец за шиење/pin форма легура шарм pendant одговара за изработка на накит

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п�

DEN 304.00 304.32

Потрошен материјал За накит Европската Мода DIY Бисер Ѓердани Наоди Додатоци Младата Месечина Приврзоци Connecto За Изработка

Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во т�

DEN 668.00 1310.40

500Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слободни, 20x11x3mm, Дупка:

500 Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слоб�

DEN 1382.00 1727.52