• Новак
ножици/shears/forfex/алатка форма антички сребрен DIY легура шарм pendant гроздобер накит одлуки додатоци наоди хривнија

ножици/shears/forfex/алатка форма антички сребрен DIY легура шарм pendant гроздобер накит одлуки додатоци наоди хривнија

DEN 285.60

Достапност
Производот е достапен


Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира.)
- Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
легура шарм pendant мушка
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Azapias
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
ножици/shears/forfex/алатка форма антички сребрен DIY легура шарм
Накит Наоди Тип:
шарм pendant
Потекло:
Кина
боја:
антички сребрен
Материјал:
Цинк Легура
Обликот:
ножици/сечилото

Комплементите на стоката

Потрошен материјал За накит Европската Мода DIY Бисер Ѓердани Наоди Додатоци Младата Месечина Приврзоци Connecto За Изработка

Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете Ако имате добијат производи погрешно или неисправни во т

DEN 668.00 1310.40

10pcs/многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16/20mm Cabochon Камео База Накит Одлуки

10pcs / многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16 / 20mm Cabochon Каме

DEN 240.00 281.76

10PCS Цвеќиња Изолација Фитинзи за Додаток компоненти Наоди посебна монистра Легура Накит Одлуки Дизајн Обработка на метал DIY

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси прево

DEN 153.00 239.52

Рачно изработени Златен накит Наоѓање,Природни Сина Жад камен Ахат Фацетирани Beaded Синџири,DIY ѓердан рака синџир накит одлуки

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Месинг, Злато Позлатен, Ахат КаменМонистра Облик

DEN 1469.00 1632.00