• Новак
потрошен материјал за накит трговија на големо DIY накит наоди и компоненти CZ кристал конектори pendant за бисер ѓердани одлуки

потрошен материјал за накит трговија на големо DIY накит наоди и компоненти CZ кристал конектори pendant за бисер ѓердани одлуки

DEN 480.00
DEN 245.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

За било која причина, не се задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.Однапред ви благодариме.2 g
Функција : Додатоци За Ѓердани Нараквици Парична Казна Накит Одлуки
Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник
Сите предмети се за промет на големо цена. СИТЕ ПРОБЛЕМИ контактирајте со нас веднаш, пред да се отвори расправа, или да даде негативни повратни информации ,ние ќе се справи со рок 23 работни дена и ќе ви даде најдоброто решение.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.LTD е професионална поставите дизајн, производство и продажба на накит компанија за производство на.4 mm или 1mm=0. Ако не добиете предмети кога вашиот заштита на времето истекува,ве молиме контактирајте со нас,откако ќе се провери со изразат компанија што може да се препратат на стоки или ви даде целосна наплата.
2679
2177
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Снабдувач За Накит Додатоци Diy Врвен Квалитет Накит Наоди
Материјал : Висок квалитет на бакар+ ААА Австриската кубни циркони
Позлата : 3 Пати Platinum/Розово Злато/Злато Позлатен
Крај : Високо полиран
Објектот големина : 38mm*20mm (1 инч=25.0393 инчи)
Објектот тежина : 6.
Нашата Продавница во Кина
Нови Пристигнување
2177
Поврзани Објекти Може Да Заинтересирани
2177 Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Продавница во Кина на YIWU
Илјадници различни стилови
Висок Квалитет На Бакар Додатоци
Микро Инлеи 3А Циркон Камен
YIWU ГИГАНТ АЗИЈА НАКИТ КО.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
JUYA
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
6.2g
Објектот Висина:
3.8cm
Објектот Ширина:
2.0cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
конектори шарм приврзоци
Материјал:
Кубен Циркони
Производ Карактеристики:
Микро Отвори Циркон Накит Наоди
Објектот Големина:
38mm*20mm
Додаток Тип:
шарм конектор за нараквица ѓердан изработка на накит
позлата:
3 Пати Platinum/gold/розово злато Позлатен
Микро отвори накит:
diy занает
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Комплементите на стоката

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 14*12MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Снегулка Голема Дупка Монистра за Накит Одлуки

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња / Многу) 14*12 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Гроздобер Снегулка Голема Д�

DEN 454.00 504.48

10pcs/многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16/20mm Cabochon Камео База Накит Одлуки

10pcs / многу Бакар Метал Прилагодливи Прстен База 5 Бои Празно Прстен Поставување Одговара 16 / 20mm Cabochon Каме

DEN 240.00 281.76

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребрен, за 32-милиметри долга, 6mm широк, 2,5

Тибетската Сребро Монистра, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Крило, Антички Сребренза 32милиметри дол

DEN 960.00 1370.40

500Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слободни, 20x11x3mm, Дупка:

500 Pcs Антички Сребрен Тибетската Стил Був Приврзоци За ноќта на Вештерките, Доведе Слободни и Никел Слоб�

DEN 1382.00 1727.52

REAMOR 8мм 316L не ' Рѓосувачки челик Конектори Шарм Hummer Затворач Одговара Круг Кожа Хривнија Накит Одлуки DIY Наоди трговија

Предмет : Среќен Потковица КонекторМатеријал : 316l не ' Рѓосувачки челикКоличина : 5pcsДупка Големина : 8mmКв�

DEN 777.00 1294.08