• Новак
CSJA Сребрен Накит S990 S999 S9999 AG925 Печат Алатка Метал Челик Мувла Жена Човек Прстен Алка Печати Марка за Накит Одлуки E541

CSJA Сребрен Накит S990 S999 S9999 AG925 Печат Алатка Метал Челик Мувла Жена Човек Прстен Алка Печати Марка за Накит Одлуки E541

DEN 1508.16
DEN 1131.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики. Откако ќе се плати, Ние ќе го промени за да испратите за вас од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот, Само да се земе 3-12 работни дена за да стигне до вас, откако ние брод. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Конверзија : 1 инч = 25.Ако сакате да се разменат или да се вратат на предмети, ве Молиме контактирајте со нас во. ) кога ќе се направи исплата. Во шпицот на сезоната, Пакет за следење на снимање ќе го одложи малку онлајн. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 7-18 работни дена. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 3-12 работни дена.7 cm
Материјал :
Полиран Увезени Од Јапонија D2 Челик
Алатка За Функција :
Мала Големина за Мали Накит , Лесно Ракување , со Висок Квалитет
Прилагодено :
На располагање
Алатка За Користење :
Означување , Печат на Жените & Мажите Накит
Пакување :
Opp Вреќа + Меур Заврши
Answer : ___________________________ Note :
1.Во моментов, Што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор). Откако производите се испратени, Ние ќе ве информира за следење на број. )
Цел > 15 :
Предмети Брод преку e Packet [Американски клиенти]. )
Цел > 7 :
Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ( Ако цел повеќе од US $200, Ние ќе брод од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-12 работни дена. Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве Молиме погледнете во Описот за големината детали.
48 Часа Брза Испорака
1.Ако таму е секоја неочекувана ситуација(на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа), Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.

Декларирани спецификации

боја:
S990, S999, S9999, AG925
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Дијаметар:
0.7cm
Производ Карактеристики:
S990 S999 S9999 AG925 Печат Калап за Изработка на Накит
Објектот Тежина:
2.84g
Објектот Ширина:
0.7cm
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Број На Модел На:
E541
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
1.2cm
Бренд Име:
CSJA Накит
Објектот Висина:
1.2cm
Материјал:
Увезени Од Јапонија D2 Челик
Име на производ:
Мала Големина Печат Собирање -- S990 S999 S9999 AG925
алатка големина:
Околу 1.2 x 0.7 cm
Алатка Функција:
Мала Големина за Мали Накит , Лесно Ракување , со Висок Квалитет
кориснички:
на располагање
испорака:
Бесплатен превозот
Продажба На Чекање:
retail & трговија на големо
Алатка За Користење:
Означување , Печат на Жените & Мажите Накит ( Прстени , Накит итн. )
Алатка За Пакување:
Opp Вреќа + Меур Заврши
фабрика:
CSJA

Комплементите на стоката

БЕСПЛАТНИ SHIPPINJG висок квалитет легиран челик 4mm метал писмо удар печат во собата, добра цврстина и издржливост, број печат

ПИСМО УДАРИ1 Јаглероден челик2 Песок експлозија на површината3 Пластична кутија за поставување содржи 27

DEN 603.00 815.52

Бесплатен Превозот Plier за Накит Одлуки од Страна Алатка Нерѓосувачки Челик Игла Носот Клешти DIY Поправка на Накит Клешти Поставува

Техника Параметри Состојба : 100% сосема нов Материјал : не ' рѓосувачки челик Должина : 160mm Отвори & затвори

DEN 2592.00 3503.52

Прилагодливи Пламен Гас Месинг Факел,Горат Цевка Со Дрвена Рачка,Џет Заварување Факел Полесни Лемење,Готвење Лемење, Заварување

Лесно прилагодливи двоен режим пламен 3 Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни це

DEN 364.00 491.52

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 6mm Нерѓосувачки Челик Ротари гимнастик Круг Полирање Монистра, Полирање Медиумите за Vibratory гимнастик

Ако не можете да ја пронајдете вашата земја во системот , pls контактирајте го нашиот персонал директно и

DEN 1278.00 1727.52