• Новак
X-Онлајн 042017 топла продажба жените чанта женската мода tote топ-се справува со торба

X-Онлајн 042017 топла продажба жените чанта женската мода tote топ-се справува со торба

DEN 528.00

Достапност
Производот е достапен

X-Онлајн 042017 топла продажба жените чанта женската мода tote топ-се справува со торба

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Големина:
31*14*24cm

Комплементите на стоката

YESETN ТОРБА топла продажба жените стп кожна чанта женски големи tote топ-се справува со големи кожна торба дама повик за шопинг

ETN ТОРБА топла продажба жените стп кожна чанта женски големи tote топсе справува со големи кожна торба дам

DEN 264.00

Нова мода Водоотпорен Дама Курир Торба Висок Квалитет Дама Најлон Чанта Патуваат Слободно Пакет Голем Капацитет Мулти-функција

1 Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме 2 Објектот боја се при

DEN 694.00 1118.40

2018 Жените Торба за Заклучување на Трапец Жените Секојдневен Totes Луксузни Кожни Чанти Дизајнер на Познатиот Бренд Crossbody

Материјал : кожа стпГолемина на : 27* 27* 15 cm Внатрешни работи : Како на сликата Најдобро Одговара : Комплиме

DEN 891.00 1510.08

SUDS Бренд Жените Торба Вистински Кожни Чанти Дизајнер Висок Квалитет на Жените Гласник Кеси Женски Нова Мода Кравја Кожа Tote

Нова Мода Жените Кеси1 1 Инч=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен;2.Прирачник за мерење, за 2cm грешка,за Да се добијат во вид пр

DEN 1712.00 3112.80

МЈ Жените Торба СТП Кожа Жените Топла Продажба Чанта Tote Торба Кожа Crossbody Гласник Кеси за Девојки Солидна Голем Капацитет

Главен материјал : СТП Обвивка материјал : полиестер Внатрешни работи : патент оддел, мобилен телефон џе

DEN 1211.00 2017.44