• Новак
X-Онлајн 042017 топла продажба жените чанта женската мода tote дама врвот-се справува со торба

X-Онлајн 042017 топла продажба жените чанта женската мода tote дама врвот-се справува со торба

DEN 528.00

Достапност
Производот е достапен

X-Онлајн 042017 топла продажба жените чанта женската мода tote дама врвот-се справува со торба

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Големина:
30*22*15cm

Комплементите на стоката

Нови Пристигнување Жените Торба Мода Топ-се справи со Кеси Занитвам Торба со Висок Квалитет и Капацитет СТП Кожа Crossbody Satchels

Нашата цел е задоволството на клиентите!6.HМатеријалСТП КожаГолемина35*16 Ве молиме љубезно ве молиме да с

DEN 623.00 1132.80

МЈ Жените Торба СТП Кожа Жените Топла Продажба Чанта Tote Торба Кожа Crossbody Гласник Кеси за Девојки Солидна Голем Капацитет

Главен материјал : СТП Обвивка материјал : полиестер Внатрешни работи : патент оддел, мобилен телефон џе

DEN 1211.00 2017.44

Coofit Дами Чанта Мали Модни Зголеми Цвет Везови Врвот Се Справи Со Кеси Жените Секојдневен Торба Сите Натпревар Crossbody Кеси

Дами Чанта Мода Зголеми Цвет Везови Врвот Се Справи Со Кеси Жените Секојдневен Торба Сите Натпревар Crossb

DEN 1044.00 1535.04

Платно Жените Торба Секојдневен Гласник Кеси Tote Скитам Кофи Дизајнер Бренд Гроздобер Мода Жените Crossbody Торба Рамо Чанти

Големина : 41*19*43cmПочитувани Вредни Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница! Ние се стремиме да ви ов

DEN 974.00 1770.72

YESETN ТОРБА топла продажба жените стп кожна чанта женски големи tote топ-се справува со големи кожна торба дама повик за шопинг

ETN ТОРБА топла продажба жените стп кожна чанта женски големи tote топсе справува со големи кожна торба дам

DEN 264.00

Нова мода Водоотпорен Дама Курир Торба Висок Квалитет Дама Најлон Чанта Патуваат Слободно Пакет Голем Капацитет Мулти-функција

1 Ве молиме овозможи 12cm (0.40.8") разликите поради прирачник за мерење, ви благодариме 2 Објектот боја се при

DEN 694.00 1118.40

2017 Новата Женска чанта Рамо Вертикален Крстот Дама кеси Чистење на ЖЕНИТЕ КЕСИ Ретро Жените чанти Поддршка Пад на превозот

2017 Новата Женска чанта Рамо Вертикален Крстот Дама кеси Чистење на ЖЕНИТЕ КЕСИ Ретро Жените чанти Поддр

DEN 1161.60