• Новак
АВТОМОБИЛ Поздравниот Чувари Кал Чувари Кал Клапи ФЕНДЕР ОДГОВАРА ЗА ГОДИНА XT5 SUV

АВТОМОБИЛ Поздравниот Чувари Кал Чувари Кал Клапи ФЕНДЕР ОДГОВАРА ЗА ГОДИНА XT5 SUV

DEN 1967.52
DEN 1869.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Доаѓа со завртки Fitment : 2016 година XT5 (НЕ се вклопуваат автомобили со страна здолниште или каква било измена и Спорт пакет модел )
Инструкции за инсталација :
1. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. Постојат зборови кои покажуваат насоки : лево напред, десно напред, левата задна, право на задниот дел. И тогаш завртка посебни само-прислушување завртки во дупки. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден. Во инсталацијата, оригинални завртки на соодветните делови во автомобил треба да се отстранат прво.
Состојба : Нова Вистински ОЕМ Кадилак дел Функција : Поставување на 4 mudguards за предниот и задниот дел. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет.
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид :
1. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. Бидете сигурни дека кал клапи се добро поставени за да се заштитат соодветните делови на возилото. Сите фотографии се вистински фотографии. Како и за многу неколку модели на автомобили, ако оригиналниот автомобил не треба завртка дупки, ве молиме директно ротирање на нашето само-прислушување завртки во вашиот автомобил. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме погледнете на задната страна од кал клапи.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Mudguards
Бренд Име:
МАО ДАН ШЕН
Специјални Функции:
задржи автомобил чистење
Модел Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
КАДИЛАК XT5 SUV
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Тежина:
1.3kg

Комплементите на стоката

Автомобил Стајлинг За Мицубиши Еволуција ЕВО 8 9 VTX Сајбер Карбонски Влакна Задните Над Крилата Сјајни Влакна Тркала Одблесокот

Автомобил Стајлинг За Мицубиши Еволуција ЕВО 8 9 VTX Сајбер Карбонски Влакна Задните Над Крилата Сјајни В

DEN 29760.00