• Новак
Клипот Bluetooth mp3 Плеер RUIZU X50 Lossless Музички Плеер FM Радио Pedo Метар поддршка до 64 GB ТФ-Картичка + бесплатно рака бенд

Клипот Bluetooth mp3 Плеер RUIZU X50 Lossless Музички Плеер FM Радио Pedo Метар поддршка до 64 GB ТФ-Картичка + бесплатно рака

DEN 1838.40
DEN 1103.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Декларирани спецификации

Меморија Големина:
8GB, 16GB
Батеријата Спецификација:
Литиум Батерија
Signal Noise Ratio:
≥89dB
Аудио Формат Поддршка:
FLAC,МАЈМУН,MP3,WAV
Стил:
Mp3
WIFI:
No
Функција:
Bluetooth,Pedo Метар,FM Радио,Гласовниот Снимач
Димензии (WxHxD):
X 58mm 41mm x 15mm
Пакет:
Yes
Поддржува Снимање Функција:
Yes
Бренд Име:
RUIZU
Големина На Екранот:
1.1 инчи
Број На Модел На:
RUIZU-X50
Балансиран Од:
No
Чување Тип:
Флеш Меморија
Поддржува FM:
Yes
Надворешна Меморија:
Yes
Поддржува EBook Читање:
No
Тело Материјал:
Пластични
Bluetooth:
Yes
Има Говорници или не:
No
Траење На Батеријата:
> 20 часа
Операцијата На Владата:
Допрете Тон
Екранот:
Yes

Комплементите на стоката