• Новак
оригиналниот CP1L-M40DT-24 ДИ 16 НАПРАВИ Транзистори текст 18 точка транзистори излез 12 точка САЛАДИН глобална напојување за AC100-240V Програмабилни контролер

оригиналниот CP1L-M40DT-24 ДИ 16 НАПРАВИ Транзистори текст 18 точка транзистори излез 12 точка САЛАДИН глобална напојување за

DEN 26351.52
DEN 25034.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


CP1 L-M40 DT-A

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
CP1L-M40DT-A
Тип На Мотор:
AC Мотор

Комплементите на стоката

AC/DC 12V 24V 36V Моторни Далечински Контролер на Моторот Напаѓачи Обратна Нагоре Надолу Запре Моторот Безжичен Прекинувач 2CH

LatchedСкокач на "3&4"6 Широк работен напон од 12 V да 36 V(12 V 24 V 36 V)Работат на струјата : 48maQuiescent струја : 16maМакс Оп

DEN 3132.00 3600.00

pcimc-3g со голема брзина Nc Студио Картичка 3 Оска Pci Движење Контрола на Картичката Cnc Гравирање Машина Рутер Engraver Движење

13) Auto calibration; обезбедува на корисникот со функциите на фиксна калибрација, лебдешекалибрација, автоматс

DEN 5928.00 6240.00

Нови 12v 24v 36v DC/AC Моторни Контролер на Моторот Напаѓачи Обратна Контролер Далечински Управувач, Прилагодлив Оптоварување

На индикатор светлото трепка 3 пати и ќе згасне,далечински управувач за учење на кодот е завршена, само з

DEN 5381.00 5664.00