• Новак
DC 12V 24V 36V 48V SoftStart Реверзибилна Мотор за Контрола на Брзината, PWM Контролер PWM W315

DC 12V 24V 36V 48V SoftStart Реверзибилна Мотор за Контрола на Брзината, PWM Контролер PWM W315

DEN 382.56
DEN 363.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Работен Напон : DC 9-60 V Влезен напон : 12 V24 V 36 V 48 V DC Максимална Излезна моќност : 400 W Максимална струја : 16 A Преоптоварување Струја : 20 A(Макс) PWM пулс ширина модулација опсег : 5% - 95%; 4.7 К регулатива отпор вклучени Обратен префрлете се вклучени Меки Почеток функција вклучени Големина : 9x5x3cm/3.54x1.97x1.18inch Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1 x DC Брзина Контролер

Декларирани спецификации

Бренд Име:
OOTDTY
Тип На Мотор:
dc мотор
Број На Модел На:
1A40774

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот MC2100ELS Моторни Контролер Control panel возачот неблагодарна работа коло плоча одговараат на семејството

Бесплатен Превозот MC2100 ELS Моторни Контролер Control panel возачот одбор неблагодарна работа коло плоча одгов

DEN 14352.00 15600.00

pcimc-3g со голема брзина Nc Студио Картичка 3 Оска Pci Движење Контрола на Картичката Cnc Гравирање Машина Рутер Engraver Движење

13) Auto calibration; обезбедува на корисникот со функциите на фиксна калибрација, лебдешекалибрација, автоматс

DEN 5928.00 6240.00