• Новак
Мотоцикл Генератор Magneto Stator Серпентина За ХОНДА VF1000F VF1000R VF1000 VF 1000 1000R 1000F F R 1984 1985 1986 84 85 86

Мотоцикл Генератор Magneto Stator Серпентина За ХОНДА VF1000F VF1000R VF1000 VF 1000 1000R 1000F F R 1984 1985 1986 84 85 86

DEN 3360.00
DEN 3024.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.
100% Сосема Нов
Боја : како на слики
ПОГОДНИ ЗА : ХОНДА
VF1000 F VF1000 R 1984-1986
1.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
3191531
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
15cm

Комплементите на стоката