• Новак
Мотоцикл Генератор Magneto Stator Серпентина За ХОНДА CBR900RR CBR900 RR CBR 900RR 1993 1994 1995 93 94 95

Мотоцикл Генератор Magneto Stator Серпентина За ХОНДА CBR900RR CBR900 RR CBR 900RR 1993 1994 1995 93 94 95

DEN 2495.52
DEN 2246.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Превозот време како што се следниве : 2.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања). Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
100% Сосема Нов
Боја : како на слики
ПОГОДНИ ЗА : ХОНДА
CB R900 RR 93-95
1.Вие ќе примите објект исто како и сликите.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Alipay е Prefered. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз
.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
3191419
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
15cm

Комплементите на стоката

180cc(GY6 Голема Понесе) Високи Перформанси Цилиндар Колекции за 125cc 150cc (61mm) за Скутер АТВ Оди Karts Мопед Бесплатен Превозот

180cc Цилиндар на Главата за 150cc и 125cc 4мозочен удар GY6 Мотори.Вклучува : Рок и без пролет Доза вентил Издувен

DEN 2175.00 2289.12