• Новак
Нови Палење Серпентина За Хонда Палење Серпентина 12v XL185 XL XR 70 75 80 100 125 175 185 200 250 350

Нови Палење Серпентина За Хонда Палење Серпентина 12v XL185 XL XR 70 75 80 100 125 175 185 200 250 350

DEN 617.76

Достапност
Производот е достапен

Нови Палење Серпентина За Хонда CG 125 CG125 1994-Тековно палење

Декларирани спецификации

Бренд Име:
HONNOH

Комплементите на стоката

Мотор На Јамаха TW200 2001-2011 АТВ Мотоцикли ИМАШЕ Делови Стартер Електромагнетниот Копчето за вклучување Започнете со Почеток

Ако не примате одговори од нас, ве молиме проверете ја вашата емејл обезбедување вашето поштенско санда

DEN 319.00 335.52