• Новак
Мотор за BMW R1200GS LC Adv F700GS F800GS Полначот со запалка приклучок за Европскиот стандард мала уста, грло

Мотор за BMW R1200GS LC Adv F700GS F800GS Полначот со запалка приклучок за Европскиот стандард мала уста, грло

DEN 1056.00
DEN 1003.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Бренд Име:
ВЕЛОСИПЕД GP
Спецификација:
12V
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
полнење на телефонот
Име На Модел:
01
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
304 од не ' рѓосувачки челик / пластика

Комплементите на стоката