• Новак
30pcs ангел сребро Мушка одговара Пандора шарм хривнија DIY dangle Шарм за приврзоци накит одлуки JS1079

30pcs ангел сребро Мушка одговара Пандора шарм хривнија DIY dangle Шарм за приврзоци накит одлуки JS1079

DEN 316.32
DEN 221.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. се надеваме дека ќе може да се прифати.
Забелешка : Ако ви се сад, Велика Британија, Франција, Германија, Канада, Австралија, ве Молиме изберете e Packet ќе ја прими стоката побрзо од Другите земји ќе го следат follow-up канал Материјал : цинк легура Боја : Тибетската сребро Потекло : Кина Големина : ве Молиме контактирајте со сервисот Не може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна
Пакување Детали Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Payme Плаќање nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму . Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
...
Објектот Тежина:
2-5g
Бренд Име:
YEPENGFEI
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
is_customized:
Yes
Голема дупка со дијаметар:
5mm
Производ Во Боја:
тибетската сребро.
Место на Потекло:
Кина Копното
Големина:
Ве молиме да го контактирате овластениот сервис

Комплементите на стоката

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за�

DEN 191.52

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и�

DEN 471.00 523.20