• Новак
2017 нови Мешани Oblate Круг Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 25мм 20pcs MT1470X

2017 нови Мешани Oblate Круг Дрвени Spacer Монистра За Накит одлуки DIY 25мм 20pcs MT1470X

DEN 103.20
DEN 98.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union).
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
MT1470 X
Имајте на ум.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.3 mm
конверзија : 1 инч = 25. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.4 mm или 1mm = 0. Ви благодариме!
. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
MT1470X
Надворешниот Дијаметар:
25mm
Објектот Тежина:
0.6g
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Beeroom
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
multicolor,меша
Големина:
25mm
Парична казна или Моден:
Моден
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Одговара:
Накит рачно изработени,DIY,
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Мечка-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Обликот:
круна
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

4mm Правоаголна Кристално Стакло Лабава Монистра Долго Плоштадот Мушка Multicolor Монистра Додатоци Занает На Големо трговија

големина на (Приближно) : 4 mm×7mm(±0.5 mm)Количина : 78pcs / многу Тежина : 12g Пакет вклучуваат : Кинески кристално �

DEN 104.64

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и�

DEN 471.00 523.20

BELAWANG Реално 925 Фунта ТЕ САКАМ МАМО Глеѓ Срцето Шарм Монистра одговара на Оригиналниот Шарм НА Хривнија Накит Автентични

Опис на производот ID : 6785 Име : 925 Sterling Silver Монистра Јасно CZ Глеѓ Magnolia Блум Шарм ги Собере Оригиналните Пан

DEN 400.00 645.60