• Новак
Isywaka 980pcs Коцка 3мм Виолетова Црвена AB Боја Плоштадот Австрија Кристал Монистра Шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Мушка DIY Изработка на Накит

Isywaka 980pcs Коцка 3мм Виолетова Црвена AB Боја Плоштадот Австрија Кристал Монистра Шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Мушка

DEN 426.72

Достапност
Производот е достапен


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 3x3mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе Бои за избор Во продавница
Количина
ќе добиете 980pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
3мм
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
50g
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
3mm

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за�

DEN 191.52

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и�

DEN 471.00 523.20