• Новак
Isywaka 1980pcs Коцка 2mm Бела AB Боја Плоштадот Австрија Кристал Монистра Шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Мушка DIY Изработка на Накит

Isywaka 1980pcs Коцка 2mm Бела AB Боја Плоштадот Австрија Кристал Монистра Шарм Стаклени Монистра Лабава Spacer Мушка DIY Изработка

DEN 561.60

Достапност
Производот е достапен


Материјал :
Стакло
Големина
Прибл : 2x2mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Повеќе Бои за избор Во продавница
Количина
ќе добиете 1980pcs за оваа точка во листата
торба торба торба торба -0.69 /торба торба торба торба

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
2mm
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
2mm

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот Природен Камен Портокал Опал Природни Мачка Очи Зрнца Круг Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија 4/6/8/10/12

Бесплатен Превозот Природен Камен Портокал Опал Природни Мачка Очи Зрнца Круг Монистра За Накит Одлуки

DEN 79.00 119.04

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за

DEN 191.52