• Новак
Природни Хематит Исцелување Камења, Камења Фацетирани Круг Монистра Не Магнетни Метален Бакар 15.5 Изработка На Накит 5 Насоки/Пакет

Природни Хематит Исцелување Камења, Камења Фацетирани Круг Монистра Не Магнетни Метален Бакар 15.5 Изработка На Накит 5 Насоки/Пакет

DEN 592.80
DEN 516.00 -13 %

Достапност
Производот е достапен

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Природни Хематит Исцелување Камења, Камења Фацетирани Круг Монистра Не Магнетни Метален Бакар 15. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент
.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена.5" Изработка на Накит 5 Насоки/Пакет Облик : Фацетирани Круг Големина : 2mm /3мм /4mm / 6mm / 8мм / 10мм Дупка Големина : 0.5 mm Продажба Quantit y : 5 Насоки/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Влакно Должина : 15"~16" Инчи 2mm (Околу 198~200pcs Монистра Секое Влакно) 3мм(Околу 135~138pcs Монистра Секое Влакно) 4mm(Околу 105~107pcs Монистра Секое Влакно) 6mm(Околу 67~70pcs Монистра Секое Влакно) 8мм(Околу 50~53pcs Монистра Секое Влакно) 10мм(Околу 42~43pcs Монистра Секое Влакно) 12mm(Околу 33~35pcs Монистра Секое Влакно) Материјал : Gemstones Gemstones : Не Магнетна Хематит Боја : Металик Бакар Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.

Декларирани спецификации

Објектот Дијаметар:
2mm, 3mm, 4mm, 6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
50
Бренд Име:
JSdelighted
Број На Модел На:
Фацетирани Круг Хематит
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
боја:
Бакар

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96

Бесплатен Превозот Природен Камен Портокал Опал Природни Мачка Очи Зрнца Круг Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија 4/6/8/10/12

Бесплатен Превозот Природен Камен Портокал Опал Природни Мачка Очи Зрнца Круг Монистра За Накит Одлуки

DEN 79.00 119.04

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и

DEN 471.00 523.20

Природни Вистински Црна Коса Nedle Rutile Кварц Рака Намали Фацетирани Грутка Слободни Формира Грутка Слободни Форма Лабава Монистра

(14 дена по добивањето на објектот Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со коп

DEN 858.72