• Новак
Еден Насоки Вистински Бисер 9mm Длабоко Мулти-боја Бисер Барок Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm / 15inch

Еден Насоки Вистински Бисер 9mm Длабоко Мулти-боја Бисер Барок Природните Слатководни Бисер лабава монистра 35cm / 15inch

DEN 383.52
DEN 268.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Големина Мушка : 8-9mm ( различна големина, различни цена)
Низа на Должина : 35cm (15inch)

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Бисер Форма:
Полу-барок
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Тежина:
200g
Бисер Квалитет:
ААА
Број На Модел На:
Б-206

Комплементите на стоката

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и

DEN 471.00 523.20

Природни Вистински Црна Коса Nedle Rutile Кварц Рака Намали Фацетирани Грутка Слободни Формира Грутка Слободни Форма Лабава Монистра

(14 дена по добивањето на објектот Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со коп

DEN 858.72

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за

DEN 191.52