• Новак
Multicolor Циркон Микро-Инсерти Компоненти Сребрена Боја Метал Микро Отвори Накит Додатоци Цевки За DIY Нараквици CHFT19

Multicolor Циркон Микро-Инсерти Компоненти Сребрена Боја Метал Микро Отвори Накит Додатоци Цевки За DIY Нараквици CHFT19

DEN 479.52
DEN 292.00 -39 %

Достапност
Производот е достапен


Multicolor Циркон Микро-Инсерти Компоненти Сребрена Боја Метал Микро Отвори Накит Додатоци Цевки За DIY Нараквици CHFT19

Декларирани спецификации

Објектот Дијаметар:
29 8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Метали Тип:
Бакар Циркони
Број На Модел На:
Микро Отвори Цевка
Објектот Тежина:
3.60g
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Микро Отвори Цевка
Име на производ:
Микро Отвори Цевка
боја:
родиум
Микро Отвори Цевка Материјал :
Бакар Циркони
Dimenstion:
29*8ММ
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4.30 mm
ОЕМ:
Yes
доведе слободни:
Yes
nickle слободни:
Yes
Акции:
во парк
одговара diy накит:
Yes

Комплементите на стоката

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за

DEN 191.52