• Новак
30pcs авиони сребро Мушка одговара Пандора шарм хривнија DIY dangle Шарм за приврзоци накит одлуки JS1063

30pcs авиони сребро Мушка одговара Пандора шарм хривнија DIY dangle Шарм за приврзоци накит одлуки JS1063

DEN 316.32
DEN 221.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. pls waitting трпеливо. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Превозот на плаќање не се враќа. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. се надеваме дека ќе може да се прифати. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
...
Објектот Тежина:
2-5g
Бренд Име:
YEPENGFEI
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
is_customized:
Yes
Голема дупка со дијаметар:
5mm
Производ Во Боја:
тибетската сребро.
Место на Потекло:
Кина Копното
Големина:
Ве молиме да го контактирате овластениот сервис

Комплементите на стоката

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и

DEN 471.00 523.20