• Новак
Жешка!! Плоштад Turquoises Камен Монистра 20mm Сина Природен Камен Лежиште За Нараквица Влакно 20pcs/многу Големо Монистра Изработка на Накит

Жешка!! Плоштад Turquoises Камен Монистра 20mm Сина Природен Камен Лежиште За Нараквица Влакно 20pcs/многу Големо Монистра Изработка

DEN 685.44
DEN 651.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Тоа трае само момент, а
тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!

.
ГЛАСАЧКО место.
Превозот ќе се организира во рок од 2 работни дена по плаќање обично. Ако не сте добиле вашиот пакет рок од 60 дена од плаќање (потреба од 90 дена да бразил), ве молиме контактирајте со нас. По полетување, можете да користете мека и сува ткаенина за чистење на тоа. за превозот на РУСИЈА ,примање имиња треба да се пополни во ЦЕЛОСТ ИМЕ
( име+средно име+презиме).
Жешка!! Плоштад Turquoises Камен Монистра 20mm Сина Природен Камен Лежиште За Нараквица Влакно 20pcs/многу
Трговија На Големо И Монистра Изработка На Накит
-Објектот : Синтетички Тиркизна Монистра
-Камен Големина : Прибл.
Ние обезбедуваме други брза испорака, како што курирската служба DHL, Fedex, ТНТ,EMS, кои треба дополнителни превозот цена.
Превозот начин објект е : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Ali Express Стандард на Превозот, да стигнете до вашата земја во рок од 15~45 дена. Секое парче боја
може да биде малку различен од сликата. Да се чува далеку од вода, пот или парфем, ве молиме да ги исклучите кога преземање бања или спиење.
Имаме проверка на производи за да бидете сигурни дека се е во ред, пред да ги испрати надвор . Ако не се носат за долго време, вашиот може да се одржи во печат назад за заштита на накит. 20mm
-Форма : Не Е Мазна, Плоштад
-Боја : Сина
-Количина : 20 Парчиња
Камен монистра, некои од мушка ќе има мала дупка или пукнатина во површината, испрати случаен избор. Ние ќе песна
на пратката и да дојде да даде одговор како е можно поскоро.Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,вашата поддршка е движечка сила за нас кој може да нè прават подобри.

Декларирани спецификации

Објектот Дијаметар:
20mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
4g/pc
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
XYCGBB217
Бренд Име:
YAMEE
Камен:
Стабилизирана Тиркизна
боја:
Сина
ОДГОВАРА ЗА:
DIY Накит Одлуки Ѓердан Хривнија
Големина:
20mm
Бродови Од:
Кина
Is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и

DEN 471.00 523.20

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за

DEN 191.52

Природни Вистински Црна Коса Nedle Rutile Кварц Рака Намали Фацетирани Грутка Слободни Формира Грутка Слободни Форма Лабава Монистра

(14 дена по добивањето на објектот Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со коп

DEN 858.72

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96

Природни Хематит Исцелување Камења, Камења Фацетирани Круг Монистра Не Магнетни Метален Бакар 15.5 Изработка На Накит 5 Насоки/Пакет

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

DEN 516.00 592.80