• Новак
30pcs ѕвезда сребро Мушка одговара Пандора шарм хривнија DIY dangle Шарм за приврзоци накит одлуки JS1073

30pcs ѕвезда сребро Мушка одговара Пандора шарм хривнија DIY dangle Шарм за приврзоци накит одлуки JS1073

DEN 316.32
DEN 221.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

Ние наплата или размена на објект, ако тоа е пристигна оштетени или изгубени. Ве молиме не ни остави какви било негативни или неутрални повратните информации пред да ни се јавите за да го реши проблемот. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Превозот на плаќање не се враќа. се надеваме дека ќе може да се прифати. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Payme Плаќање nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму .
Забелешка : Ако ви се сад, Велика Британија, Франција, Германија, Канада, Австралија, ве Молиме изберете e Packet ќе ја прими стоката побрзо од Другите земји ќе го следат follow-up канал Материјал : цинк легура Боја : Тибетската сребро Потекло : Кина Големина : ве Молиме контактирајте со сервисот Не може да биде боја разлика, затоа што секој човек екранот е различна
Пакување Детали Напомена : повеќето од цел ќе испратени во 48 часа по исплата потврди.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
...
Објектот Тежина:
2-5g
Бренд Име:
YEPENGFEI
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
is_customized:
Yes
Голема дупка со дијаметар:
5mm
Производ Во Боја:
тибетската сребро.
Место на Потекло:
Кина Копното
Големина:
Ве молиме да го контактирате овластениот сервис

Комплементите на стоката

Природни Хематит Исцелување Камења, Камења Фацетирани Круг Монистра Не Магнетни Метален Бакар 15.5 Изработка На Накит 5 Насоки/Пакет

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

DEN 516.00 592.80

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и

DEN 471.00 523.20

Трговија на големо природата златен песок, камен cabochon површината шарм прстени изработка на додатоци за наоѓање големина 13x18mm

Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да ние ќе ви испратиме целосна наплата за

DEN 191.52