• Новак
Бесплатен превозот Природни Злато Sunstone Водат Хривнија Круг Монистра 11mm Sunstone Одговара Накит DIY трговија на Големо попуст 03498

Бесплатен превозот Природни Злато Sunstone Водат Хривнија Круг Монистра 11mm Sunstone Одговара Накит DIY трговија на Големо попуст

DEN 3600.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме имајте предвид дека замена и враќање на средствата нема да се издава во повеќе од 14 дена по купувачот добива објектот
Трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ќе се даде голем попуст.6m,18mm
Вашето Задоволство е наша крајна Цел !
Veemake Камења е една од водечките Лабава монистра накит снабдувач. Ако не сакате замена, ние ќе издаде целосна наплата назад до тебе. (14 дена по добивањето на објектот.4" Тежина(кт) : 160ct Количина : 1 (еден) влакно Не.) Ако вратите се потребни, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го врати предметот или да остави негативни повратни информации.
Природни Злато Sunstone Хривнија Круг монистра 11 mm
Камен :
Sunstone Тип : Природен Камен Површината : се Изедначи Облик : Тркалезна Димензија : 11 mm Должина(Инчи) : 7. Ние работиме многу напорно за да ви ги понудиме најдобрите елементи на најдобри цени и ние стоиме зад нашите производи со нашата посветеност на вашето задоволство .на монистра : 18 SN : 03498 SSRB18113215
Забелешка : имаме други големина во 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm,13mm,14mm,15mm,16mm,17m. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашата порака во рок од 24 часа. Можеме да организираме на бродот замена објект за вас. Ако некогаш се имате проблем со некој објект ве молиме да не контактирате, така што ние може да се поправи проблемот на за на на е-маил адресата наведена тука。

Вашето задоволство е на нашиот највисок интерес, имаме 60 дена врати и политика за наплата. заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени и силно присуство на глобалниот пазар.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
03498
Главниот Камен:
Sunstone
Објектот Висина:
11mm
Бренд Име:
Veemake
Метали Тип:
Никој
Објектот Тежина:
Approx.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма

Комплементите на стоката

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и

DEN 471.00 523.20

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96