• Новак
1000 Парчиња Круг Дрво Монистра Избрани Боја Дрвени Монистра за DIY Накит Одлуки, 8 mm, 10 мм и 12 mm

1000 Парчиња Круг Дрво Монистра Избрани Боја Дрвени Монистра за DIY Накит Одлуки, 8 mm, 10 мм и 12 mm

DEN 575.52

Достапност
Производот е достапен

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ви благодарам многу!
.Круг дрво монистра сет : монистра size 8 mm 10 mm и 12 mm, тие се во избрани бои, како на пример, розова, црвена, сина, жолта, зелена и така натаму, може да ги исполни вашите DIY потреби Дрвен материјал : овие избрани боја дрвени монистра се изработени од дрвен материјал и насликани различни бои, трајни и мала тежина, лесно да се задржуваме и носат Широка примена : можете да ги користите овие дрвени насликани монистра да се направи ѓердани, нараквица, обетки и вашите деца проект на одлуки и други DIY занаети Пакетот вклучува : 1000 парчиња шарени круг дрво монистра во 3 различни големини и избрани бои, доволно за вашата DIY и деца занаетчиството изработка на барањата Забелешка : мали делови, не е за деца под 3 години; Возрасни надзор е потребно; Овие круг дрво монистра се избрани бои, ќе биде по случаен испорака
Плаќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
двојно еден
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
1g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
монистра за изработка на накит

Комплементите на стоката

Природни Вистински Црна Коса Nedle Rutile Кварц Рака Намали Фацетирани Грутка Слободни Формира Грутка Слободни Форма Лабава Монистра

(14 дена по добивањето на објектот Сите врати објект мора да се врати во нивната оригинална кутија, со коп

DEN 858.72

Трговија на големо 12pcs/многу Модни добар квалитет природен камен мешани тркалезна форма голема дупка монистра 16mm За diy ѓердани

Камен Големина : 16mmБоја : мешаниМатеријал : природен камендупка : 6mmMOQ : 12 PCSПакет : OPP вреќа1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 и�

DEN 471.00 523.20

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96