• Новак
30pcs дланка сребро Мушка одговара Пандора шарм хривнија DIY dangle Шарм за приврзоци накит одлуки JS1095

30pcs дланка сребро Мушка одговара Пандора шарм хривнија DIY dangle Шарм за приврзоци накит одлуки JS1095

DEN 316.32
DEN 221.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

Тоа обично трае околу 10-30 дена да пристигне повеќето земји од Кина Пост воздух mail ако нема одложување на царинскиот. Понекогаш поради тоа што на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата & слики може да изгледа посветла отколку на вистински објект. На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Превозот на плаќање не се враќа. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Payme Плаќање nt прифаќаме кредитна картичка / Трансфер / Moneybookersway/ Global Соберат/ Western Union/ World Pay онлајн и така натаму . Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. Ве молиме да ни остават сите позитивни повратните информации и сите "5 Ѕвезда" рејтингот, Ние ќе го прават истото за вас автоматски откако ќе ја доби позитивни повратни информации од вас. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. се надеваме дека ќе може да се прифати. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
...
Објектот Тежина:
2-5g
Бренд Име:
YEPENGFEI
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
is_customized:
Yes
Голема дупка со дијаметар:
5mm
Производ Во Боја:
тибетската сребро.
Место на Потекло:
Кина Копното
Големина:
Ве молиме да го контактирате овластениот сервис

Комплементите на стоката

Природни Хематит Исцелување Камења, Камења Фацетирани Круг Монистра Не Магнетни Метален Бакар 15.5 Изработка На Накит 5 Насоки/Пакет

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

DEN 516.00 592.80

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 8x6mm антички сребрен Првенство Спасување на Монистра се Вклопува Европската Шарм Хривнија Накит

Вашиот добар фидбек е многу ценет.Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојат

DEN 184.00 216.96